Vissvarīgākā lieta par gribu-lv.net

Gribu-lv ir tiešsaistes iepazīšanās pasaules līderis un piedāvā nepārspējamu globālu pārklājumu. Mūsu uzņēmums piedāvā tehnoloģijas, kas ļauj dalībniekiem doties tālāk nekā jebkad agrāk. Mūsu mērķis ir savest kopā singļus, lai kur viņi atrastos, un iedvesmot romantiku globālā mērogā. Pieredze, ko esam uzkrājuši kopš mūsu darbības uzsākšanas, ir ļāvusi mums gūt patiesu izpratni par to, ko cilvēki meklē, kad runa ir par randiņiem. Mēs piedāvājam vistiešāko un veiksmīgāko metodi, kā iepazīties ar neprecētiem cilvēkiem visā pasaulē.

Mūsu misija

Visa mūsu darbības mērķis ir satuvināt neprecētos un palīdzēt viņiem uzsākt attiecības ar kādu īpašu cilvēku. Mēs esam attīstījuši šo prasmi līdz pat mākslai!

Gribu-lv stratēģija

Gribu-lv.net ir vieta, kur singles visā pasaulē var atrast viens otru un sākt attiecības, izmantojot dažādas saziņas iespējas. Mēs nodrošinām platformu un rīkus, lai dalībnieki varētu sazināties. Tāpat kā jebkurā citā iepazīšanās vietnē, viss sākas ar profila izveidi ar fotogrāfiju un dalīšanos ar savu personīgo informāciju. Nākamais solis ir meklēt biedru datubāzē un ātri apskatīt citus cilvēkus, kuri ir pievienojušies. Viens no gribu-lv svarīgākajiem elementiem ir lasīt par locekļiem gan no vietējām, gan citām pasaules daļām. Ja dalībnieki ir ieinteresēti viens par otru, viņi var sarunāties, izmantojot tiešo ziņojumu sūtīšanas sistēmu un tērzēt.

Biežāk uzdotie jautājumi par gribu-lv:

1. Kāpēc gribu-lv locekļi var iegūt lielu uzmanību un iesaistīšanos?

  • Mēs izmantojam savu paplašināto bezsaistes partneru tīklu, kas verificē brīvos biedrus dažādos reģionos un atvieglo tulkošanas/tulkošanas pakalpojumus un saziņu.
  • Daži biedri nemaksā par pakalpojumiem, kas ļauj aktīvāk iesaistīties lielākam biedru skaitam.

2. Kāpēc nav dalības, kas nodrošina neierobežotu piekļuvi vietnei?

  • Mūsu modelis ir “maksa par darbību”. Locekļi maksā tikai par pakalpojumiem, kurus viņi izmanto (e-pasti, tērzēšanas). Tas var izmaksāt dārgāk nekā dalība citās iepazīšanās vietnēs, bet var arī izmaksāt mazāk. Dalībnieki paši izlemj, cik aktīvi viņi vēlas būt. Var gadīties, ka citās vietnēs klients nopērk dalību, nepievēršot sev nekādu uzmanību.
  • Maksa, ko mēs iekasējam no klientiem, sedz izmaksas par tulkotājiem, prezentētājiem, fotogrāfiem un partneriem, kuri pārbauda datus un nodrošina saziņu bezmaksas dalībniekiem.